MÖBLER / Bord / Sybord 11565432
nr 1156 5432
Sybord
1800-tal, Valnöt, längd: 54 cm, djup: 37 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:57:10
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
Sybord
Kondition: slitage
nr 1156 5432
Sybord
Kondition: slitage
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 22 januari 2018 |